W Rezerwacie Kamiennych Kręgów w Odrach odbędzie się jutro (27.09.) Festyn Gocki. Organizatorzy zapowiadają masę atrakcji.
- Będzie można zwiedzać kręgi nieodpłatnie, będzie przewodnik, wojowie, kiermasz. Jest bardzo duży udział szkoły z Gotelpia, dzieci są poprzebierane za małych Gotów. Będzie też muzyka, tym razem kaszubska, bo będzie zespół kaszubski z Wiela.
Mówi Weekend FM prezes stowarzyszenia "Sandry Brdy" Grażyna Wera-Malatyńska, która wraz z partnerami przygotowała imprezę.
Start jutrzejszej (27.09.) imprezy w Odrach o godz. 12.00.














