
- czwartek, 25 września 2025 9:24
Sport
Patryk Olejnik z Chojniczanki z kolejnym powołaniem do reprezentacji Polski do lat 20
Mecz Polska - Szwajcaria odbędzie się 13 października w Opolu.
Piłkarz Chojniczanki Patryk Olejnik będzie miał kolejną okazję do występu w reprezentacji Polski do lat 20. Selekcjoner Miłosz Stępiński umieścił go na liście 22 zawodników, powołanych na mecz ze Szwajcarią w ramach Elite League.
- Ja go pamiętam z czasów jeszcze, gdy grał w Lechu Poznań, on jest na moim radarze od dłuższego czasu. Bardzo dobrze zaprezentował się na zgrupowaniu selekcyjnym, grał też dobrą zmianę w meczu z Portugalią. To jest według mnie zawodnik, na którego warto stawiać. Gra tutaj już naprawdę taką seniorską piłkę.
Miłosz Stępiński
Mówi Weekend FM selekcjoner Miłosz Stępiński.
Mecz Polska - Szwajcaria odbędzie się 13 października w Opolu. Kadra U-20 będzie wcześniej trenowała na zgrupowaniu w Rącznej. Rozpocznie się 8 października.
Reprezentacja Polski U-20 na mecz ze Szwajcarią
Bartłomiej Barański (Lech Poznań), Szymon Bartlewicz (Chrobry Głogów), Daniel Bąk (Znicz Pruszków), Karol Borys (NK Maribor), Kamil Głogowski (GKS Tychy), Eryk Grzywacz (1.FC Nürnberg), Axel Holewiński (Polonia Bytom), Marcel Kalemba (GKS Tychy), Krzysztof Kolanko (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Krzyżanowski (Wisła Kraków), Maciej Kuziemka (Wisła Kraków), Nikodem Leśniak-Paduch (Ruch Chorzów), Jakub Lewicki (Piast Gliwice), Kornel Lisman (Lech Poznań), Paskal Meyer (Motor Lublin), Daniel Mikołajewski (Parma), Antoni Mikułko (Wieczysta Kraków), Patryk Olejnik (Chojniczanka Chojnice), Igor Orlikowski (Zagłębie Lubin), Kacper Przybyłko (Puszcza Niepołomice), Kacper Śmiglewski (Puszcza Niepołomice), Wojciech Urbański (Legia Warszawa).
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- wtorek, 24 lutego 2026 14:33
Chojnice
Twoje zdrowie, odcinek 63. Plamka żółta - kiedy dochodzi do zwyrodnienia
- wtorek, 24 lutego 2026 13:26
Woj. Kujawsko-pomorskie ◆ Woj. Pomorskie
IMGW ostrzega przed zamarzaniem mokrej nawierzchni dróg i chodników. Temperatura przy gruncie może spaść do około -4 stopni Celsjusza
- wtorek, 24 lutego 2026 12:04
Powiat Kościerski
Zajechał drogę 70-latkowi i zniszczył mu samochód. 41-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego grozi za to do 7,5 roku więzienia
- wtorek, 24 lutego 2026 11:59
Powiat Tucholski
Lodowy zator na Strudze Kiczy w Tucholi. Sytuację uratowała poprawa pogody
- wtorek, 24 lutego 2026 11:14
Gmina Czersk
Nie będzie rozprawy w sprawie przedszkola w Rytlu. Gmina Czersk może podpisać umowę na budowę obiektu
- 3
- wtorek, 24 lutego 2026 10:47
Powiat Chojnicki
Strażacy w powiecie chojnickim interweniowali przy roztopach już ponad 50 razy. W Topoli wyłączono dwa przystanki autobusowe
- wtorek, 24 lutego 2026 10:29
Chojnice
OSP w Chojnicach będzie w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym przez kolejne pięć lat. Umowę podpisano w ratuszu
- wtorek, 24 lutego 2026 10:12
Człuchów
Miasto Człuchów podzieliło granty dla stowarzyszeń. Część pieniędzy została na później
- wtorek, 24 lutego 2026 10:10
Bytów
W Bytowie powstanie nowe rondo. Gmina pozyskała na ten cel dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
- 2
- wtorek, 24 lutego 2026 9:45
Kościerzyna
Lądowisko dla śmigłowców przy Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie zostanie kompleksowo zmodernizowane (ROZMOWA)
- wtorek, 24 lutego 2026 9:13
Gmina Czersk
W środę (25.02) protest przeciwko ewentualnej rozbudowie tartaku w Rytlu. Pikieta przed czerskim ratuszem
- wtorek, 24 lutego 2026 8:14
Gmina Więcbork
Dwie więcborskie szkoły prowadzone przez powiat sępoleński będą miały nowe ogrzewanie
- wtorek, 24 lutego 2026 6:47
Gmina Kęsowo
Zmiana na stanowisku sołtysa w Piastoszynie, w gminie Kęsowo. Jarosław Wróblewski oddał stery po ponad 17 latach
- wtorek, 24 lutego 2026 6:47
Powiat Sępoleński
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy planuje kolejne remonty swoich dróg w powiecie sępoleńskim
- wtorek, 24 lutego 2026 6:46
Gmina Przechlewo
Będzie rozbudowa wodociągu i kanalizacji w gminie Przechlewo. Gmina zdobyła blisko 3,5 mln zł dofinansowania
- wtorek, 24 lutego 2026 6:46
Człuchów
Przy rozbudowie człuchowskiego szpitala zaplanowano utworzenie miejsc schronienia dla pacjentów i personelu
- poniedziałek, 23 lutego 2026 14:35
Gmina Chojnice
Jedni bronią pomysłu, inni uważają, że będzie szkodliwy dla mieszkańców. Burzliwe konsultacje społeczne w sprawie budowy spalarni przy ZZO w Nowym Dworze (REPORTAŻ)
- poniedziałek, 23 lutego 2026 12:58
Bytów
Pijany kierowca audi spowodował kolizję w Bytowie. Przed policjantami próbował ukryć się za fotelami auta
- poniedziałek, 23 lutego 2026 11:55
Powiat Chojnicki
Narkotyki i nielegalna broń znalezione w mieście i gminie Chojnice. Trzy osoby usłyszały zarzuty
- poniedziałek, 23 lutego 2026 11:37
Powiat Tucholski
Dwóch kierowców na promilach - to bilans weekendu w powiecie tucholskim
- poniedziałek, 23 lutego 2026 11:30
Sport
Kolejna lekcja od zespołu z czołówki. Handball Czersk znów wysoko przegrał na wyjeździe
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Sport:
11:30Kolejna lekcja od zespołu z czołówki. Handball Czersk znów wysoko przegrał na wyjeździe
10:27Kluby z naszego regionu docenione przez samorząd województwa pomorskiego. Najwyżej w klasyfikacji był Chojnicki Klub Żeglarski
8:27Ponad 600 młodych piłkarzy, koszykarzy i szczypiornistów zagrało w Dziecięcej Gali w Chojnicach. Zakończył się cykl turniejów Akademii Chojniczanki (FOTO)
17:30"Nie spodziewałem się, że będzie aż tak fajnie". Posłuchajcie o Walking Futbol Charzykowy, czyli klubie dla tych, co kiedyś za piłką biegali, a teraz chodzą (FOTO)
15:30Próba generalna bez wygranej. Remis 1:1 w sparingu Chojniczanki z trzecioligową Olimpią Elbląg. "Wyciągniemy z tego pozytywy"
Ostatnio dodane artykuły:
14:33Twoje zdrowie, odcinek 63. Plamka żółta - kiedy dochodzi do zwyrodnienia
13:26IMGW ostrzega przed zamarzaniem mokrej nawierzchni dróg i chodników. Temperatura przy gruncie może spaść do około -4 stopni Celsjusza
13:26IMGW ostrzega przed zamarzaniem mokrej nawierzchni dróg i chodników. Temperatura przy gruncie może spaść do około -4 stopni Celsjusza
12:04Zajechał drogę 70-latkowi i zniszczył mu samochód. 41-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego grozi za to do 7,5 roku więzienia
11:59Lodowy zator na Strudze Kiczy w Tucholi. Sytuację uratowała poprawa pogody
11:14Nie będzie rozprawy w sprawie przedszkola w Rytlu. Gmina Czersk może podpisać umowę na budowę obiektu
10:47Strażacy w powiecie chojnickim interweniowali przy roztopach już ponad 50 razy. W Topoli wyłączono dwa przystanki autobusowe
10:29OSP w Chojnicach będzie w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym przez kolejne pięć lat. Umowę podpisano w ratuszu
10:12Miasto Człuchów podzieliło granty dla stowarzyszeń. Część pieniędzy została na później
10:10W Bytowie powstanie nowe rondo. Gmina pozyskała na ten cel dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg





























