
- środa, 17 września 2025 9:48
Sport
Jak nie teraz, to kiedy? Chojniczanka poszuka przełamania w domowym meczu z Sokołem Kleczew
Początek meczu o 18.00.
To będzie mecz przed własną publicznością z kompletnym debiutantem na szczeblu centralnym, a zarazem sąsiadem z dołu tabeli II ligi.
Chojniczanka wydaje się mieć dziś (17.09) idealną sytuację do przerwania serii pięciu spotkań bez zwycięstw. Zagra w zaległym meczu z Sokołem Kleczew.
Beniaminek po siedmiu kolejkach ma jeden punkt mniej od "Chojny". Zespół prowadzony przez pochodzącego z Tucholi Tomasza Pozorskiego miał grać o utrzymanie i gra, choć z pewnością nie można go lekceważyć, bo wyniki ma gorsze od gry. Chojniczanka natomiast głośno zapowiadała awans, a teraz jest w strefie spadkowej. Trener Damian Nowak uważa jednak, że jedna wygrana napędzi zespół i pomoże mu szybko wyjść z kryzysu.
- Trzeba się szybko podnieść i się przełamać i zdobyć 3 punkty, bo stać tych chłopaków na to, żeby wygrywać i to jest myślę kwestia jednego zwycięstwa, które podniesie przede wszystkim morale drużyny spowoduje, że pewność na boisku będzie na dużo wyższym poziomie.
Damian Nowak
Początek meczu Chojniczanki z Sokołem Kleczew dziś (17.09) o 18.00.
W Weekend FM będziecie mogli wysłuchać relacji na żywo z tego spotkania. Ze stadionu przy Mickiewicza 12 będzie nadawał nasz reporter Wojciech Piepiorka.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- wtorek, 24 lutego 2026 14:33
Chojnice
Twoje zdrowie, odcinek 63. Plamka żółta - kiedy dochodzi do zwyrodnienia
- wtorek, 24 lutego 2026 13:26
Woj. Kujawsko-pomorskie ◆ Woj. Pomorskie
IMGW ostrzega przed zamarzaniem mokrej nawierzchni dróg i chodników. Temperatura przy gruncie może spaść do około -4 stopni Celsjusza
- wtorek, 24 lutego 2026 12:04
Powiat Kościerski
Zajechał drogę 70-latkowi i zniszczył mu samochód. 41-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego grozi za to do 7,5 roku więzienia
- wtorek, 24 lutego 2026 11:59
Powiat Tucholski
Lodowy zator na Strudze Kiczy w Tucholi. Sytuację uratowała poprawa pogody
- wtorek, 24 lutego 2026 11:14
Gmina Czersk
Nie będzie rozprawy w sprawie przedszkola w Rytlu. Gmina Czersk może podpisać umowę na budowę obiektu
- 3
- wtorek, 24 lutego 2026 10:47
Powiat Chojnicki
Strażacy w powiecie chojnickim interweniowali przy roztopach już ponad 50 razy. W Topoli wyłączono dwa przystanki autobusowe
- wtorek, 24 lutego 2026 10:29
Chojnice
OSP w Chojnicach będzie w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym przez kolejne pięć lat. Umowę podpisano w ratuszu
- wtorek, 24 lutego 2026 10:12
Człuchów
Miasto Człuchów podzieliło granty dla stowarzyszeń. Część pieniędzy została na później
- wtorek, 24 lutego 2026 10:10
Bytów
W Bytowie powstanie nowe rondo. Gmina pozyskała na ten cel dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
- 2
- wtorek, 24 lutego 2026 9:45
Kościerzyna
Lądowisko dla śmigłowców przy Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie zostanie kompleksowo zmodernizowane (ROZMOWA)
- wtorek, 24 lutego 2026 9:13
Gmina Czersk
W środę (25.02) protest przeciwko ewentualnej rozbudowie tartaku w Rytlu. Pikieta przed czerskim ratuszem
- wtorek, 24 lutego 2026 8:14
Gmina Więcbork
Dwie więcborskie szkoły prowadzone przez powiat sępoleński będą miały nowe ogrzewanie
- wtorek, 24 lutego 2026 6:47
Gmina Kęsowo
Zmiana na stanowisku sołtysa w Piastoszynie, w gminie Kęsowo. Jarosław Wróblewski oddał stery po ponad 17 latach
- wtorek, 24 lutego 2026 6:47
Powiat Sępoleński
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy planuje kolejne remonty swoich dróg w powiecie sępoleńskim
- wtorek, 24 lutego 2026 6:46
Gmina Przechlewo
Będzie rozbudowa wodociągu i kanalizacji w gminie Przechlewo. Gmina zdobyła blisko 3,5 mln zł dofinansowania
- wtorek, 24 lutego 2026 6:46
Człuchów
Przy rozbudowie człuchowskiego szpitala zaplanowano utworzenie miejsc schronienia dla pacjentów i personelu
- poniedziałek, 23 lutego 2026 14:35
Gmina Chojnice
Jedni bronią pomysłu, inni uważają, że będzie szkodliwy dla mieszkańców. Burzliwe konsultacje społeczne w sprawie budowy spalarni przy ZZO w Nowym Dworze (REPORTAŻ)
- poniedziałek, 23 lutego 2026 12:58
Bytów
Pijany kierowca audi spowodował kolizję w Bytowie. Przed policjantami próbował ukryć się za fotelami auta
- poniedziałek, 23 lutego 2026 11:55
Powiat Chojnicki
Narkotyki i nielegalna broń znalezione w mieście i gminie Chojnice. Trzy osoby usłyszały zarzuty
- poniedziałek, 23 lutego 2026 11:37
Powiat Tucholski
Dwóch kierowców na promilach - to bilans weekendu w powiecie tucholskim
- poniedziałek, 23 lutego 2026 11:30
Sport
Kolejna lekcja od zespołu z czołówki. Handball Czersk znów wysoko przegrał na wyjeździe
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Sport:
11:30Kolejna lekcja od zespołu z czołówki. Handball Czersk znów wysoko przegrał na wyjeździe
10:27Kluby z naszego regionu docenione przez samorząd województwa pomorskiego. Najwyżej w klasyfikacji był Chojnicki Klub Żeglarski
8:27Ponad 600 młodych piłkarzy, koszykarzy i szczypiornistów zagrało w Dziecięcej Gali w Chojnicach. Zakończył się cykl turniejów Akademii Chojniczanki (FOTO)
17:30"Nie spodziewałem się, że będzie aż tak fajnie". Posłuchajcie o Walking Futbol Charzykowy, czyli klubie dla tych, co kiedyś za piłką biegali, a teraz chodzą (FOTO)
15:30Próba generalna bez wygranej. Remis 1:1 w sparingu Chojniczanki z trzecioligową Olimpią Elbląg. "Wyciągniemy z tego pozytywy"
Ostatnio dodane artykuły:
14:33Twoje zdrowie, odcinek 63. Plamka żółta - kiedy dochodzi do zwyrodnienia
13:26IMGW ostrzega przed zamarzaniem mokrej nawierzchni dróg i chodników. Temperatura przy gruncie może spaść do około -4 stopni Celsjusza
13:26IMGW ostrzega przed zamarzaniem mokrej nawierzchni dróg i chodników. Temperatura przy gruncie może spaść do około -4 stopni Celsjusza
12:04Zajechał drogę 70-latkowi i zniszczył mu samochód. 41-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego grozi za to do 7,5 roku więzienia
11:59Lodowy zator na Strudze Kiczy w Tucholi. Sytuację uratowała poprawa pogody
11:14Nie będzie rozprawy w sprawie przedszkola w Rytlu. Gmina Czersk może podpisać umowę na budowę obiektu
10:47Strażacy w powiecie chojnickim interweniowali przy roztopach już ponad 50 razy. W Topoli wyłączono dwa przystanki autobusowe
10:29OSP w Chojnicach będzie w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym przez kolejne pięć lat. Umowę podpisano w ratuszu
10:12Miasto Człuchów podzieliło granty dla stowarzyszeń. Część pieniędzy została na później
10:10W Bytowie powstanie nowe rondo. Gmina pozyskała na ten cel dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg





























