W Kamieniu Krajeńskim uroczyście otwarto i oddano do użytku strefę do street work out´u. Jako pierwsi na drążkach pojawili się gdańscy mistrzowie świata w kalenistyce: Olek Waszkiewicz i Wojtek Pniewski oraz młodzież z tutejszej szkoły podstawowej.
Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwa. Pierwotnie planowaliśmy zrobić jeden segment i w miarę możliwości finansowych rozbudowywać,
ale udało nam się pozyskać całkiem spore dofinansowanie. Dzięki temu mogliśmy zbudować tak rozbudowaną dużą strefę street work out´u. Mam nadzieję, że będziecie z tego miejsca korzystać, że to miejsce będzie tętnić życiem. Sama będę tu chodzić, obiecuję, będę ćwiczyć.
Mówiła Weekend FM podczas uroczystego otwarcia burmistrz Kamienia Krajeńskiego Natalia Marciniak. Strefa powstała tuż obok hali sportowej. Kosztowała 103 tysiące złotych, a dofinansowanie z Unii Europejskiej wyniosło w tym przypadku 50%.














