Po dwutygodniowej przerwie od meczów od stawkę Chojniczanka wraca do gry. Dziś (13.09) zmierzy się na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie - zespołem, który zamyka tabelę II ligi i jako jedyny w tym sezonie jeszcze nie wygrał. Lepszej okazji do przełamania nasz zespół nie będzie miał.
"Jesteśmy cztery mecze bez zwycięstwa i to na pewno w nas siedzi. Zrobimy wszystko, żeby przywieźć trzy punkty" - mówi Weekend FM trener Chojniczanki Damian Nowak.
- Zbliża się taki maraton, bo gramy sobota, środa, sobota, Puchar Polski też w środę. Nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądała kolejka ze Świtem Szczecin w weekend, ale dla nas priorytet przywieźć 3 punkty, bo tego potrzebujemy, a widzimy jak wygląda tabela, szybko można przy zdobyciu punktów skoczyć w tę górną część.
Mecz GKS Jastrzębie - Chojniczanka rozpocznie się w dziś (13.09) o 14.00.














