
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoMecz Chojniczanki z Podbeskidziem dziś (15.08) o 13.00 w Chojnicach.
Dziś (15.08) mecz z podtekstami w Chojnicach. Na spotkanie z Chojniczanką przyjeżdża Podbeskidzie Bielsko-Biała, prowadzone przez byłego trenera "Chojny" Krzysztofa Brede.
Spotkają się dwie drużyny punktujące poniżej oczekiwań. Po trzech meczach Chojniczanka ma na koncie tylko cztery punkty, ale jeszcze gorzej jest w przypadku gości. Podbeskidzie zamyka tabelę II ligi z zaledwie jednym oczkiem na koncie. Bielszczanie zdobyli go w poprzedniej kolejce, bezbramkowo remisując z rezerwami Śląska Wrocław. Krzysztof Brede nie krył rozczarowania, o czym przekonywał na konferencji prasowej - w sposób znany z czasów jego pracy w Chojnicach.
- Każdy jest na to wściekły. Moje odczucia myślę, że widzicie, przeżywam to strasznie, ale taka jest rola trenera. Na pewno ze sztabem mamy pomysł, wiemy jak działać i mam na to koncepcję, tylko ta koncepcja treningowa musi został przełożona na meczową i tam musimy być bezwzględnie skuteczni.
Krzysztof Brede
Mecz Chojniczanki z Podbeskidziem dziś (15.08) o 13.00 w Chojnicach.
Ze stadionu przy Mickiewicza 12 to spotkanie na żywo w Weekend FM będzie relacjonował nasz reporter Wojciech Piepiorka.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM
Słuchaj w: