Grubson zagrał w sobotę (12.07) koncert na Dniach Więcborka - to największa gwiazda tegorocznego święta miasta. Stało się już tradycją że to mieszkańcy Więcborka w głosowaniu wskazują, kogo władze miasta powinny ich zdaniem zaprosić na Dni Więcborka. W tym roku wybrali właśnie Grubsona.
- Naprawdę? O, nie wiedziałem. Bardzo mi miło, naprawdę i odwdzięczę się dzisiaj na pewno. Będzie ogień na sto procent, ale przygotowaliśmy też i stare numery, i nowe, i mamy kilka niespodzianek. Pozdrawiam serdecznie i dzięki, że mnie wybraliście.















