
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoPolicja poszukuje jej kompana.
Do 10 lat więzienia grozi 39 - letniej mieszkance powiatu kościerskiego za usiłowanie kradzieży z włamaniem. Wczoraj (19.06) funkcjonariusze z kościerskiej komendy odebrali zgłoszenie o kobiecie i mężczyźnie, którzy włamali się do domu jednorodzinnego w Kościerzynie. Na miejscu mundurowi zastali zgłaszającego - właściciela posesji - oraz ujętą przez niego 39-letnią kobietę, mieszkankę powiatu kościerskiego. Towarzyszący jej mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policjantów. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawcy dostali się do wnętrza budynku po wyłamaniu okna piwnicznego. A ich celem była kradzież narzędzi znajdujących się w domu. Podczas przeszukania kobiety funkcjonariusze znaleźli przy niej amfetaminę:
Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Usłyszy zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem oraz posiadania narkotyków. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności, a jest kwestią czasu, że ten 42-latek, mieszkaniec powiatu kościerskiego również trafi do policyjnego aresztu i usłyszy zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, za co też grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Piotr Kwidziński
Mówi Weekend FM Piotr Kwidziński z KPP w Kościerzynie.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM
Słuchaj w: