Docieplenie dachu i ścian, wymiana stolarki okiennej, remont schodów zewnętrznych wraz z montażem platformy do transportu wózków inwalidzkich i osób z niepełnosprawnościami - to w największym skrócie zakres prac remontowych w budynku ośrodku zdrowia w Sypniewie, w gminie Więcbork. Remont właśnie się zakończył, a kosztował 260 tysięcy złotych.
Dotychczas, powiem szczerze, to był obiekt, którym nie można było się chwalić jeżeli chodzi o kwestie zarówno estetyczne, ale też funkcjonalności jeżeli chodzi o przystosowanie dla osób niepełnosprawnych. W zeszłym roku podjęliśmy decyzję, że dużej tak wyglądać to nie może i został przygotowany projekt, ogłoszone postępowanie przetargowe, wyłoniliśmy wykonawcę.
Mówi Weekend FM burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski.
Pieniądze w całości pochodziły z budżetu gminy Więcbork.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM














