Rozbite BMW, uszkodzony słup energetyczny, przerwa w dostawie prądu i mandat dla sprawcy to wynik nocnej kolizji w Przechlewie. Do zdarzenia doszło wczoraj (30.05) kilka minut przed północą na ulicy Dworcowej.
Siedzący za kierownicą 22-latek stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto wpadło w poślizg i od strony pasażera uderzyło w betonowy słup. Z taką siłą, że ten pękł. Konieczna była jego wymiana, a do przywrócenia zasilania wezwane zostało pogotowie energetyczne.
22-latek nie odniósł obrażeń. Jechał sam. Jak informuje oficer prasowy człuchowskiej policji Agnieszka Prorok, mężczyzna był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji policjanci wręczyli mieszkańcowi Przechlewa 1500-złotowy mandat.
















