
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoSesja rozpocznie się o godz. 10.00.
35 lat po wolnych wyborach samorządowych zbierze się na sesji absolutoryjnej Rada Gminy Chojnice. Zaplanowano ją na piątek 6 czerwca. To też jubileusz wójta Zbigniewa Szczepańskiego, którego właśnie wtedy wybrano na urząd.
- Chcemy też podziękować panu wójtowi w imieniu samorządowców i mieszkańców za 35 lat pracy. Będzie też czas oczywiście ponadto na wotum zaufania czy kwestie związane z absolutorium, to też jest w programie tej sesji. Będziemy starali się tę sesję w sposób bardziej uroczysty procedować czy świętować.
Janusz Szczepański
Mówi Weekend FM zastępca wójta gminy Chojnice Janusz Szczepański.
Sesja rozpocznie się o godz. 10.00.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM
Słuchaj w: