
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoCykliści wspierają fundację Wise Future University.
W Małych Swornegaciach w gminie Chojnice trwa charytatywny wyścig kolarski Tour de Romgaz. Cykliści startują na trzech trasach, a wszystkie z nich przebiegają po Borach Tucholskich. Pierwsi cykliści na 200-kilometrową trasę wyruszyli już o 7.00 rano.
Celem imprezy jest wsparcie Fundacji Wise Future Univeristy. Ta organizacja wspiera z kolei zdrowie psychiczne młodzieży.
W Małych Swornegaciach na starcie stanęło też mobilne studio Weekend FM.
Jazda na rowerze i wsparcie psychiczne młodzieży:
Pierwszym gościem w mobilnym studiu Weekend FM był organizator imprezy Tomek Szultka. Wspólnie z Fundacją Wise Future University chce wesprzeć specjalistów pomagających młodzieży. Cykliści jadą dziś po trzech trasach w malowniczych trasach w Borach Tucholskich:
rozmowa z Tomaszem Szultką
Przed młodzieżą stoi wiele wyzwań i problemów
Prezes Fundacji Wise Future University Alicja Ortynecka oraz terapeutka Berenika Gliniecka opowiedziały o działalności fundacji, na którą zbieramy dzisiaj środki:
rozmowa z Alicją Ortynecką i Bereniką Gliniecką
Na metę dojechali już pierwsi cykliści
Dystans 40 kilometrów wygrali mieszkańcy Białegostoku - Piotr Lemański, a drugi był Rafał Piotrowski. W mobilnym studiu Weekend FM opowiedzieli o wrażeniach z trasy:
rozmowa z Piotrem Lemańskim i Rafałem Piotrowskim
"Ta trasa jest przepięknie i chętnie przyjedziemy ponownie"
O emocjach na trasie opowiadali pierwsza na trasie 40-kilometrowej Magdalena Kardasz-Plocke oraz najlepsi na trasie 140-kilometrowej Marcin Pastusiak i Jerzy Kościński :
Magdalena Kardasz-Plocke, Marcin Pastusiak, Jerzy Kościński
Słuchaj w: