
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoKierującej autem zatrzymano prawo jazdy.
Nieustąpienie pierwszeństwa przez kierującą samochodem było przyczyną wczorajszego (20.05.) wypadku w Nieżychowicach koło Chojnic. Do zdarzenia doszło późnym popołudniem na wyjeździe ze stacji benzynowej. W wypadku brał udział samochód osobowy oraz motorower. Policja ma pierwsze ustalenia w tej sprawie:
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letnia mieszkanka Chojnic, kierująca pojazdem marki Volvo, podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 51-letniemu mieszkańcowi Chojnic kierującemu jednośladem. W wyniku zderzenia kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Magdalena Zblewska
Mówi Weekend FM oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach Magdalena Zblewska. Oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali kierującej volvo prawo jazdy.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM
Słuchaj w: