
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoTrzecie miejsce należy do Sławomira Mentzena.
W mieście Kościerzynie zdecydowanie wygrał Rafał Trzaskowski, ale we wszystkich gminach wiejskich zwyciężył Karol Nawrocki. Tak rozkładają się głosy mieszkańców powiatu kościerskiego w pierwszej turze wyborów prezydenckich. W ogólnym rozrachunku w powiecie kościerskim wygrywa Karol Nawrocki, z poparciem na poziomie 30,7 proc. Na drugim miejscu jest Rafał Trzaskowski, którego wybrało nieco ponad 28 proc. mieszkańców powiatu. Trzecie miejsce należy do Sławomira Mentzena, który uzyskał tu wynik blisko 18 proc. poparcia. Na Grzegorza Brauna zagłosowało - 6,7 proc. a na Szymona Hołownię - 6,1 proc. wyborców. Poniżej 4 procent uzyskali Adrian Zandberg i Magdalena Biejat .
Z kolei pozostali kandydaci otrzymali w graniach jednego lub poniżej jednego procenta poparcia.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM
Słuchaj w: