
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoW tym roku odbyła się szósta edycja tej imprezy.
Czy Powiatowe Targi Pracy i Edukacji w Sępólnie Krajeńskim będą odbywać się co dwa lata? Nad taką zmianą formuły zastanawiają się władze powiatu. W corocznej imprezie bierze udział około 60 różnego rodzaju wystawców. od firm i przedsiębiorców poprzez szkoły ponadpodstawowe i uczelnie wyższe, na instytucjach państwowych i powiatowych kończąc. Jak się jednak okazuje, coraz trudniej jest namówić wystawców do udziału w targach:
- Cieszy fakt, że w tegorocznej edycji targów byli przedsiębiorcy mali, jednoosobowi i nowi. To też świadczy, że jest potencjał i to cieszy, natomiast zastanawiamy się troszeczkę nad inną formułą tych targów. Warto, tylko będziemy szukali nowego rozwiązania, czy co dwa lata, czy coś innego.
Jarosław Tadych
Mówi Weekend FM starosta sępoleński Jarosław Tadych.
Targi w powiecie sępoleńskim organizowane są na początku marca. W tym roku odbyła się szósta edycja tej imprezy.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM
Słuchaj w: