
- wtorek, 6 maja 2025 10:56
Gmina Studzienice
Poważny wypadek w gminie Studzienice. Dwoje nastolatków trafiło do szpitala po dachowaniu
Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.
19-letni kierowca i jego 18-letnia pasażerka zostali ranni w wypadku w gminie Studzienice. Wczoraj (05.05) po godz. 18.00 na trasie Ugoszcz – Studzienice dachowało audi. Wstępne ustalenia w sprawie wypadku ma już bytowska policja.
Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 19-latek najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i dachował w przydrożnym rowie. Młody kierowca osobowego audi oraz jego 18-letnia pasażerka trafili do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Została mu pobrana krew do dalszych badań, a policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.
Dawid Łaszcz
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Bytowie Dawid Łaszcz.
Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady i wykonał oględziny. Mundurowi będą ustalać dokładne okoliczności tego wypadku. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków i apelują o ostrożną jazdę.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- czwartek, 27 listopada 2025 9:22
Gmina Studzienice
Przedszkole w Studzienicach jest już na ukończeniu. Na przyszły rok gmina także planuje sporo inwestycji (ROZMOWA)
- 32
- sobota, 30 sierpnia 2025 22:57
Gmina Studzienice
W Ugoszczy mieszkańcy zaprezentowali najdłuższą flagę kaszubską. Rekord Polski na razie jest nieoficjalny (FOTO, WIDEO, RELACJA)
- 2
- czwartek, 28 sierpnia 2025 9:33
Gmina Studzienice
Sołectwo Ugoszcz będzie w sobotę (30.08) biło rekord Polski na największą flagę kaszubską (FOTO)
- piątek, 18 lipca 2025 11:24
Gmina Studzienice
W ten weekend (19-20.07) Dni Studzienic. Będą pokazy strongmanów, turniej sołectw i koncerty
- wtorek, 3 czerwca 2025 10:26
Gmina Studzienice
Wyprzedził bytowską drogówkę na czerwonym świetle. Gdy wysiadł do policjantów, jego auto odjechało (WIDEO)
- czwartek, 29 maja 2025 11:48
Gmina Studzienice
Ciało mężczyzny znalezione w jeziorze w Sominach. Policja wyjaśnia okoliczności jego śmierci
- poniedziałek, 28 kwietnia 2025 11:21
Gmina Studzienice
Bytowscy policjanci zatrzymali kierowcę z zakazem prowadzenia. Mężczyzna był pod wpływem marihuany
- piątek, 18 kwietnia 2025 10:06
Gmina Studzienice
Pijany kierowca w gminie Studzienice najpierw potrącił pieszego, a potem wskoczył do jeziora
- środa, 13 listopada 2024 10:46
Gmina Studzienice
Trwa przebudowa dróg powiatowych przebiegających przez centrum Studzienic
- 6
- wtorek, 29 października 2024 9:25
Gmina Studzienice
W Studzienicach rozbudowano budynek urzędu gminy. Inwestycja była warta blisko 6 mln zł (ROZMOWA)
- piątek, 18 października 2024 10:55
Gmina Studzienice
Biegał boso po Studzienicach i opowiadał o kosmitach. W pokoju miał krzaki konopi indyjskich
- piątek, 28 czerwca 2024 16:23
Gmina Studzienice
Poważny wypadek w gminie Studzienice. Motocyklista stracił nogę po zderzeniu z koparko-ładowarką
- poniedziałek, 8 kwietnia 2024 14:48
Gmina Studzienice
Dotychczasowy wójt Bogdan Ryś wygrał wybory w gminie Studzienice. Zdobył blisko 64 procent głosów
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Sport:
11:45Historyczny sukces ChKŻ Chojnice! Nasi żeglarze zdobyli trzy medale na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata. "Sukces porównywalny do medalu olimpijskiego"
8:43W Sępólnie Krajeńskim rozpoczyna się dziś (19.12) 2. Grand Prix młodziczek i młodzików w tenisie stołowym
12:31Pierwszy taki turniej w Chojnicach. Szermierka historyczna w wykonaniu zawodników z Warszawy, Łodzi, Gdańska i Czerska (FOTO)
10:12Ruszyły zapisy na przyszłoroczny Orlen Lang Team Race. Jego finał znów odbędzie się w Bytowie
20:00"Dumni z przeszłości i gotowi na przyszłość". Za nami uroczysta gala na 80-lecie Tucholanki. Z odznaczeniami, młodzieżą i nowym hymnem (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
11:35"Spotkanie z kolędą". Świąteczny koncert dziś (21.12) w Miejskim Domu Kultury w Człuchowie
10:57Opowiem ci historię, odcinek 197. Jak świętowano Boże Narodzenie w Chojnicach w okresie międzywojennym?
9:35Pożar w jednym z biur w Urzędzie Gminy Człuchów. Paliła się część komputera
9:31Wypadek quada w powiecie kościerskim. Kierowca był pijany (AKTUALIZACJA)
9:31Wypadek quada w powiecie kościerskim. Kierowca był pijany (AKTUALIZACJA)
8:54Jak wyglądały tradycje świąteczne w gburskich chałupach i szlacheckim dworze? Wystawa w muzeum we Wdzydzach
8:53Spotkanie opłatkowe jednostek OSP w gminie Chojnice. Były prezenty i życzenia (FOTO)
8:53Kościerskie lodowisko bez barier. Miasto kupiło nowy sprzęt dla osób z niepełnosprawnością ruchową
8:53Środowiskowy Dom Samopomocy w Więcborku otrzymał nowego busa do przewozu osób z niepełnosprawnościami (FOTO)
8:28W niedzielę (21.12) Rytelski Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie okazja do zakupów i akcent charytatywny
























