
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoTo jest realny problem w gminie Chojnice.
To jest realny problem w gminie Chojnice, stąd pomysł narady - wójt Zbigniew Szczepański zapowiada spotkanie w sprawie dostępu do linii brzegowych akwenów na terenie samorządu.
- Chodzi o swobodne przejście wzdłuż rzek i jezior, co jest problem w gminie nagminny. Będą zaproszone tutaj instytucje na spotkanie, parki, a szczególnie, jak sprawdzaliśmy kto za to odpowiada, policja i Polskie Wody.
Zbigniew Szczepański
Przypomnijmy - przepisy w tym zakresie reguluje ustawa "Prawo Wodne", a do zapowiadanego spotkania ma dojść w ciągu kilku najbliższych tygodni.
Słuchaj w: