Sukcesem zakończyła się akcja ratowania cielaka, który utknął w bagnie w powiecie sępoleńskim. Zwierzę uratowali sępoleńscy strażacy wraz z właścicielem.
Do zdarzenia doszło dziś (8.04) około południa w okolicach miejscowości Zamarte, w gminie Kamień Krajeński. Cielak uciekł z zagrody już wczoraj (7.04.) wieczorem. Dziś (8.04.) został zlokalizowany na bagnach, 80 merów od brzegu. Zwierzę wyciągnięto na brzeg przy pomocy deski lodowej i liny gospodarczej. Akcja trwała około półtorej godziny.
















