Człuchowska policja ustala okoliczności wypadku, do którego doszło dziś (3.04.) w nocy w Gwieździnie, w gminie Rzeczenica. Około 2.30 na drodze krajowej nr 25 samochód osobowo-dostawczy peugeot bipper zderzył się z TIR-em. Do szpitala trafił kierowca tego pierwszego auta.
Na łuku drogi zderzyły się ciągnik siodłowy z naczepą marki mercedes, którym kierował 68-letni mieszkaniec Słupska. Kierowca przewoził pasażera. A drugim pojazdem uczestniczącym w tym zdarzeniu był osobowy peugeot, za kierowcą którego siedział 57-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Było to zderzenie boczno-czołowe pojazdów.
Mówi Weekend FM pełniąca obowiązki oficera prasowego człuchowskiej policji Renata Konopelska.
Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Droga krajowa nr 25 nadal była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się tu bez utrudnień.
















