Zajmuje ostatnie miejsce w tabeli II ligi z mizernym dorobkiem 11 punktów w 22 meczach, strzela najmniej bramek w lidze, a traci niemal najwięcej. W takim położeniu jest Olimpia Elbląg - dzisiejszy (28.03.) rywal Chojniczanki. Nasz drugoligowiec postara się powtórzyć na wyjeździe wynik z jesieni, kiedy pokonał u siebie ekipę z Elblaga 2:0.
"To jest mecz-pułapka, bo wielu dopisuje nam już trzy punkty" - mówi Weekend FM trener Chojniczanki Damian Nowak:
- 11 na 11 się zaczyna, jest 0:0 i trzeba przez 90 minut trzeba popracować na to, żeby wynik był na naszą korzyść, bo Elbląg też walczy o punkty, ma dalej szansę się utrzymać w tej lidze, więc na pewno zrobią wszystko, żeby ten mecz wygrać i my musimy się po prostu przeciwstawić temu, zagrać na swoich zasadach. Postaramy się zrobić wszystko, żeby 3 punkty przyjechały do Chojnic z powrotem.
Mecz Olimpia - Chojniczanka rozpocznie się dziś (28.03.) o 19.45.














