
- czwartek, 27 marca 2025 11:45
Powiat kościerski
Dwaj mężczyźni dotkliwie pobili 53-latka z powiatu kościerskiego. Usłyszeli już zarzuty
Wczoraj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.
Rzucili się na 53-latka z powiatu kościerskiego i dotkliwie go pobili. Dwaj agresywni mężczyźni są już w rękach kościerskiej policji. Grozi im do 5 lat więzienia.
Jak ustalili kościerscy mundurowi, 51-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego i jego 41-letni kompan z Gdańska napadli na mężczyznę, który przechodził obok jednego z lokali gastronomicznych na terenie gminy Kościerzyna. Poszkodowany 53-latek z obrażeni ciała trafił do szpitala w Gdańsku. Kryminalni szybko ustalili sprawców zdarzenia.
Wczoraj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty pobicia. Prokurator zastosował wobec mężczyzn dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- 5
- środa, 10 grudnia 2025 15:32
Powiat kościerski
22-latka ranna w wypadku w Dziemianach. Bus uderzył w jej toyotę i wypchnął ją pod ciężarówkę (FOTO)
- poniedziałek, 8 grudnia 2025 11:54
Powiat kościerski
Oszustwa metodą "na bank" i "na blika" w Kościerzynie. Jedną z ofiar jest 36-letnia kobieta
- piątek, 5 grudnia 2025 12:58
Powiat kościerski
Nielegalnie składowali niebezpieczne odpady. W powiecie kościerskim wpadł domniemany szef grupy przestępczej (WIDEO)
- środa, 3 grudnia 2025 10:36
Powiat kościerski
Pędził ponad 120 km/h na dopuszczalnej 40-tce. 44-letniego kierowcę busa zatrzymała kościerska policja (WIDEO)
- wtorek, 2 grudnia 2025 11:05
Powiat kościerski
Dwaj mieszkańcy powiatu kościerskiego padli ofiarą internetowych oszustów. Policja prowadzi postępowanie w obu sprawach
- poniedziałek, 1 grudnia 2025 11:06
Powiat kościerski
Kościerska policja zatrzymała sprawcę wypadku na drodze powiatowej Niedamowo-Wielki Podleś
- sobota, 29 listopada 2025 8:09
Powiat kościerski
Skontrolowali 50 pojazdów i wystawili 26 mandatów. Kościerska policja podsumowuje akcję kontroli prędkości
- piątek, 28 listopada 2025 12:26
Powiat kościerski
Cztery próby oszustwa na tzw. policjanta odnotowano wczoraj w gminie Karsin. Seniorzy zachowali jednak czujność
- czwartek, 27 listopada 2025 11:26
Powiat kościerski
Policja w Kościerzynie zatrzymała poszukiwanego 43-latka. Mężczyzna ma do odsiadki wyrok za kradzieże z włamaniem
- czwartek, 27 listopada 2025 7:42
Powiat kościerski
Miał przy sobie narkotyki i kierował pod ich wpływem. 35-latkowi z powiatu kościerskiego grozi za to do 3 lat więzienia
- środa, 26 listopada 2025 13:21
Powiat kościerski
Kościerska policja zatrzymała poszukiwanego 37-latka. Wpadł podczas kontroli drogowej
- 3
- wtorek, 25 listopada 2025 7:00
Powiat kościerski
Policjanci z kościerskiej drogówki mają do dyspozycji nowy radiowóz. To oznakowana hybrydowa toyota (FOTO)
- poniedziałek, 24 listopada 2025 12:35
Powiat kościerski
Spowodował kolizję, prowadząc pod wpływem alkoholu i pomimo sądowego zakazu
- poniedziałek, 24 listopada 2025 12:28
Powiat kościerski
Dwukrotnie włamał się do tego samego mieszkania w gminie Karsin. Łupem 21-latka z powiatu chojnickiego padły między innymi pieniądze
- poniedziałek, 24 listopada 2025 9:56
Powiat kościerski
Na 80 tys. zł oszacowano wstępnie straty po pożarze domku letniskowego w miejscowości Gostomko, w powiecie kościerskim
- sobota, 22 listopada 2025 8:22
Powiat kościerski
Plany budowy ścieżek pieszo-rowerowych z Małego do Wielkiego Klincza i z Kościerzyny do Wdzydz
- piątek, 21 listopada 2025 11:38
Powiat kościerski
Uderzył oplem w drzewo. 37-letni kierowca, który spowodował kolizję w powiecie kościerskim, był pijany
- czwartek, 20 listopada 2025 9:47
Powiat kościerski
Ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy na odbudowę gospodarstwa po pożarze w Karsinie
- środa, 19 listopada 2025 13:08
Powiat kościerski
73-letnia mieszkanka Kościerzyny miała problemy z oddychaniem. Opaska telemedyczna wezwała jednak służby ratunkowe na czas
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Sport:
10:12Ruszyły zapisy na przyszłoroczny Orlen Lang Team Race. Jego finał znów odbędzie się w Bytowie
20:00"Dumni z przeszłości i gotowi na przyszłość". Za nami uroczysta gala na 80-lecie Tucholanki. Z odznaczeniami, młodzieżą i nowym hymnem (FOTO)
17:53Z Faustyną Kotłowską o wygraniu plebiscytu "Guttmanny 2025" i z Damianem Wróblem o jesieni w Chojniczance (i losowaniu Pucharu Polski)
10:53Karol Szymlek wraca na stanowisko trenera Bytovii. Zastąpi Waldemara Walkusza i podejmie się misji uratowania IV ligi dla Bytowa
9:50Chojniczanka zagra sparingi z drużynami z pierwszej, drugiej i trzeciej ligi. Jest plan przygotowań do rundy wiosennej
Ostatnio dodane artykuły:
14:18Dachowanie na drodze wojewódzkiej 236 w pobliżu Drzewicza, w gminie Chojnice. Kierująca trafiła do szpitala (AKTUALIZACJA)
12:31Ponad 12 ton żywności i 450 paczek. Akcja "Z sercem przy stole" w powiecie człuchowskim ma nowy rekord (FOTO)
12:10Bohaterska postawa kościerskich policjantów. Uratowali 94-latkę z pożaru domu przy ul. 8 Marca. "Bez wahania ruszyli do wnętrza budynku"
10:27Weekend Cudów w powiecie człuchowskim. Szlachetna Paczka dotarła do 54 rodzin. "Jest trochę wzruszenia, jest dużo radości" (FOTO)
9:47O budżecie gminy Tuchola z burmistrzem Tadeuszem Kowalskim. "Przyszłoroczny budżet będzie bezpieczny" (ROZMOWA)
9:09Dzisiaj (15.12) sesja budżetowa Rady Miejskiej w Chojnicach. Radni podejmą też inne ważne uchwały
8:52Tłumy mieszkańców wzięły udział w Dniu Adwentowym - przedświątecznym jarmarku w Sępólnie Krajeńskim (FOTO)
7:54Pożar budynków przy ulicy 8 marca w Kościerzynie. Mieszkańcy zdążyli się ewakuować
7:29Chojnice wysoko w rankingu wymiany kotłów. W 2024 roku były pierwsze wśród gmin miejskich województwa. "Wskaźnik 152% wykonania zadania"
7:15Są pieniądze na modernizację źródeł ciepła we wszystkich szkołach wiejskich gminy Sępólno Krajeńskie. "Chronimy przez to środowisko"






























