Miał przy sobie marihuanę i kierował autem pod wpływem amfetaminy. Kościerska policja zatrzymała 33-latka z powiatu starogardzkiego.
Mężczyzna kierujący volkswagenem passatem wpadł w ręce funkcjonariuszy wczoraj (13.03.) w nocy w Starej Kiszewie:
Mężczyznę poddano badaniu narkotestem Okazało się , że był pod wpływem amfetaminy. Dodatkowo pobrano od mężczyzny krew. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. I w trakcie kontroli samochodu 33-latka okazało się, że w samochodzie znajdowały się narkotyki. Była to marihuana.
Mężczyźnie za posiadanie narkotyków oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających grozi do trzech lat więzienia.














