W Garczynie koło Kościerzyny jutro (23.02) XII Bieg Morsa. To największa impreza biegowa w powiecie

Trasa biegów będzie liczyła około 6 kilometrów.

W Garczynie koło Kościerzyny jutro 23.02 XII Bieg Morsa. To największa impreza biegowa w powiecie

Około 400 uczestników spodziewają się organizatorzy na starcie 12. edycji Biegu Morsa. Ten odbędzie się jutro (23.02) w Garczynie koło Kościerzyny. Po raz drugi impreza nosi imię Radka Flisikowskiego, tragicznie zmarłego pomysłodawcy Biegu Niedźwiedzia Polarnego. Zawody otworzy jego brat.

Mamy trzy kategorie biegowe i najatrakcyjniejszą jest Bieg Niedźwiedzia Polarnego, czyli bieg w stroju kąpielowym. Jest też bieg dla tekstylnych, czyli w tradycyjnych strojach sportowych i dla tych, którzy chcą się przejść z kijkami. Wszystko skończy się dużą integracją, kąpielą wspólną w przeręblu, będzie można skorzystać z sauny, z balii.

Joanna Piankowska

Mówi Weekend FM prezes Morsów Kościerzyna Joanna Piankowska.

Trasa biegów będzie liczyła około 6 kilometrów.

Zapisy w dniu imprezy będą możliwe w godz. 9.00-11.40. Obowiązuje opłata wpisowa. Starty biegów zaplanowano od godz. 12.00. Organizatorzy prócz zwycięzców, nagrodzą także najliczniejszą grupę morsów.

W Garczynie koło Kościerzyny jutro (23.02) XII Bieg Morsa. To największa impreza biegowa w powiecie

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno