"Bajm acoustic covers" to tytuł koncertu walentynkowego, na który zaprasza dzisiaj (13.02) Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o akustyczne wersje największych przebojów zespołu Bajm.
Zagrają i zaśpiewają Agnieszka Szliep, Robert Skaza i Sławek Stencel. Koncert jest bezpłatny i rozpocznie się o godz. 18.00.














