
- 3
- środa, 5 lutego 2025 11:08
Powiat kościerski
Policja ma już wstępne ustalenia w sprawie wypadku na przejeździe kolejowym w Łubianie k. Kościerzyny
Do zdarzenia doszło wczoraj (04.02.) wieczorem.
18-latek nie zatrzymał się mimo znaku "Stop" i wjechał na tory. Takie są pierwsze ustalenia kościerskiej policji w sprawie wypadku na przejeździe kolejowym w Łubianie k. Kościerzyny.
Do zdarzenia doszło wczoraj (04.02.) wieczorem. Volkswagen, którym kierował 18-latek, zderzył się z szynobusem relacji Kościerzyna - Chojnice. Pociągiem podróżowało 14 osób. Nikt z podróżujących nie doznał obrażeń. Niegroźnie ranny został natomiast kierowca volkswagena.
- Okazało się, że 18-latek kierujący VW lupo, mieszkaniec powiatu kościerskiego nie dostosował się do znaku "stop", wjechał na przejazd i zderzył się z szynobusem. W wyniku zdarzenia 18-latek odniósł lekkie obrażenia.
Piotr Kwidziński
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Kościerzynie Piotr Kwidziński. Jak dodaje, po badaniach 18-latek opuścił szpital. Wiadomo, że kierowca auta i maszynista byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy, które uzyskał zaledwie trzy miesiące wcześniej.
Więcej na ten temat:
- niedziela, 23 marca 2025 13:32
Powiat kościerski
Nadal trwają poszukiwania 74-letniego mieszkańca gminy Karsin. Policjantom udało się jednak znaleźć innego zaginionego
- piątek, 21 marca 2025 11:27
Powiat kościerski
Radni powiatu kościerskiego apelują o podjęcie działań zmierzających do powiązania obwodnicy Kościerzyny z DW 214
- czwartek, 20 marca 2025 13:07
Powiat kościerski
Są nowe wątki w głośnej sprawie zabójstwa noworodków w Czernikach, w powiecie kościerskim
- czwartek, 20 marca 2025 11:21
Powiat kościerski
Kościerska policja zatrzymała poszukiwaną 31-latkę. Miała wyrok, bo nie płaciła alimentów
- 10
- środa, 19 marca 2025 9:46
Powiat kościerski
W Łubianie, w pobliżu rozlewni gazu, odbyły się wczoraj (18.03.) duże ćwiczenia ratowniczo - gaśnicze (FOTO)
- wtorek, 18 marca 2025 10:17
Powiat kościerski
"Chodzimy tu po dyngusie". Na wiosenny program edukacyjny zaprasza muzeum we Wdzydzach koło Kościerzyny
- poniedziałek, 17 marca 2025 11:47
Powiat kościerski
Trzech kierowców pod wpływem narkotyków zatrzymała policja na drogach powiatu kościerskiego
- poniedziałek, 17 marca 2025 6:44
Powiat kościerski
Krajowa 20-stka na odcinku Korne - Kościerzyna będzie jutro (18.03) wyłączona z ruchu
- środa, 12 marca 2025 14:18
Powiat kościerski
Znęcał się nad rodzicami i swoim rodzeństwem. Agresywny 18 - latek z powiatu kościerskiego został zatrzymany
- wtorek, 11 marca 2025 14:44
Powiat kościerski
Kierował autem bez uprawnień i pod wpływem narkotyków. 47-latkowi z powiatu kościerskiego grozi do 3 lat więzienia
- poniedziałek, 10 marca 2025 12:09
Powiat kościerski
Nietrzeźwy kierowca i poszukiwany pasażer z narkotykami w powiecie kościerskim
- poniedziałek, 10 marca 2025 11:34
Powiat kościerski
Dwie osoby poszkodowane w wypadku motocykla w gminie Kościerzyna
- piątek, 7 marca 2025 13:30
Powiat kościerski
Oszuści cały czas zmieniają metody działania. Tym razem ich ofiarą padła 57-latka z powiatu kościerskiego
- piątek, 7 marca 2025 11:49
Powiat kościerski
11-latka z powiatu kościerskiego skutecznie wezwała pomoc, gdy zorientowała się, że jej mama nie oddycha
- czwartek, 6 marca 2025 11:52
Powiat kościerski
Jeden z zakazem, drugi pod wpływem narkotyków. Dwaj kierowcy powiatu kościerskiego odpowiedzą przed sądem
- czwartek, 6 marca 2025 11:08
Powiat kościerski
Blisko 400 porcji narkotyków znaleźli policjanci w mieszkaniu 43-latka z powiatu kościerskiego
- środa, 5 marca 2025 12:20
Powiat kościerski
Nie płacił alimentów i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 37-latek z powiatu kościerskiego wpadł w ręce policji
- środa, 5 marca 2025 11:39
Powiat kościerski
Pędził z prędkością ponad 170 km/h. 50-latek z powiatu chojnickiego został zatrzymany przez kościerską drogówkę (WIDEO)
- wtorek, 4 marca 2025 13:11
Powiat kościerski
82-latek z powiatu kościerskiego oszukany na ponad 100 tys. zł
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
7:34Blisko 80 zawodników powitało wiosnę na turnieju tenisa stołowego w Rychnowach (FOTO, WYNIKI)
0:10Red Devils Chojnice o jedną porażkę od spadku z Futsal Ekstraklasy. Do degradacji przybliżyła ich przegrana 3:8 z BSF-em Bochnia
18:46Jest pierwsze domowe zwycięstwo w tym roku. Chojniczanka pokonała 3:0 Hutnika Kraków (RELACJA, FOTO)
16:20Bójka po wczorajszym (22.03) meczu bydgoskiej "A" klasy pomiędzy Gromem Więcbork a Tucholanką Tuchola
8:19Chojniczanka podejmie sąsiada z tabeli II ligi. Zagra z Hutnikiem Kraków. "Zdajemy sobie sprawę o jaką stawkę idzie ten mecz"
Ostatnio dodane artykuły:
10:27Awaria sieci wodociągowej na ulicach Mestwina i Świętopełka w Chojnicach
10:02Substancje i przedmioty wybuchowe znalezione w domu w Czersku. 23-latek trafił do aresztu
9:09W październiku zakończy się modernizacja trzech ulic w Chojnicach
8:38Wiosenna Gala Koncertowa w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kościerzynie
8:12W Bytowie ruszyły przygotowania do wielkiej rewitalizacji miasta (ROZMOWA)
8:10W powiecie chojnickim podwyższono kwotę za zajęcie pasa drogowego. Chodzi głównie o kanały teletechniczne
7:34Blisko 80 zawodników powitało wiosnę na turnieju tenisa stołowego w Rychnowach (FOTO, WYNIKI)
7:07Tworzenie Punktu dziennej opieki w gminie Chojnice w toku. "30 osób zakwalifikowaliśmy wstępnie"
7:07Powiat człuchowski rozstrzygnął pierwszą część przetargu na rozwój szkolnictwa zawodowego
0:10Red Devils Chojnice o jedną porażkę od spadku z Futsal Ekstraklasy. Do degradacji przybliżyła ich przegrana 3:8 z BSF-em Bochnia