
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoApel skierowano do premiera, ministra obrony narodowej oraz ministra infrastruktury.
Rada Powiatu Człuchowskiego poparła inicjatywę budowy trasy szybkiego ruchu Via Pomerania. W apelu napisano m.in., że "Inwestycja w trasę szybkiego ruchu pozwoli nie tylko na dynamiczny rozwój przemysłu i handlu naszego regionu, ale też zwiększy konkurencyjność lokalnych przedsiębiorstw oraz uatrakcyjni zasoby nieruchomości wspólnot samorządowych".
Apel skierowano do premiera, ministra obrony narodowej oraz ministra infrastruktury. Radni przyjęli go jednomyślnie, zwracając też uwagę na kluczowe znaczenie planowanej trasy dla bezpieczeństwa Polski i regionu.
- Nasza komunikacja, nasze połączenie, nasza przyszłość jest zależna od tego, że i skomunikowanie, i mobilność, i wszystko, co będzie związane z gospodarką, z naszym rozwojem, turystyką, to wszystko jest nasza przyszłość i naszych pokoleń następnych, więc na pewno nie mając takich dróg szybkiego ruchu, opowiadamy się tutaj całym sercem, żeby takie inwestycje były możliwe.
Aleksander Gappa
Mówił w czasie sesji Rady Powiatu Człuchowskiego starosta Aleksander Gappa.
Słuchaj w:

Artykuł sponsorowany

