
- piątek, 31 stycznia 2025 12:26
Gmina Czersk
Wypadek na przejściu dla pieszych w Czersku. Kierowca daewoo potrącił 80-letnią kobietę
Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.
80-letnia piesza trafiła do szpitala po potrąceniu w centrum Czersku. Do wypadku doszło dzisiaj (31.01) krótko po godz. 8.00 na ulicy doktora Zielińskiego.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 79-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Czersk kierując samochodem osobowym marki Daewoo, nie ustąpił pierwszeństwa 80-letniej pieszej przechodzącej przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy byli trzeźwi. Pracujący na miejscu policjanci sporządzili oględziny. Kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy.
Aleksandra Drobińska
Mówi Weekend FM Aleksandra Drobińska z KPP w Chojnicach.
Policjanci będą teraz szczegółowo wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- 36
- niedziela, 12 października 2025 9:08
Sport ◆ Gmina Czersk
Handball Czersk nie dał rady faworytowi z Bydgoszczy. Przegrał 23:31 z AZS-em UKW. "Zagraliśmy po raz kolejny zbyt słabo" (FOTO)
- poniedziałek, 6 października 2025 7:17
Gmina Czersk
Czerska przychodnia walczy o kontrakt na gabinet ginekologiczny. Szansa pojawiła się po kilkunastu latach
- piątek, 3 października 2025 10:15
Gmina Czersk
"Ta akcja ma na celu zdyskredytowanie mnie osobiście". Były burmistrz Czerska odnosi się do zawiadomienia i śledztwa prokuratury
- czwartek, 2 października 2025 9:50
Człuchów ◆ Gmina Czersk
Prokuratura ujawnia, czego dotyczy śledztwo w sprawie byłego burmistrza Czerska
- środa, 1 października 2025 15:26
Gmina Czersk
Wspólna akcja policji i Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej w Czersku. Wpadł jeden pijany kierowca
- środa, 1 października 2025 6:20
Gmina Czersk
Burmistrz Czerska złożył zawiadomienie w sprawie swojego poprzednika. Chodzi o podejrzenie przekroczenia uprawnień
- 9
- poniedziałek, 29 września 2025 7:20
Gmina Czersk
Gmina Czersk ogłosiła przetarg na budowę przedszkola w Rytlu. Budynek powstanie w technologii modułowej (ROZMOWA)
- niedziela, 28 września 2025 8:13
Gmina Czersk
Gmina Czersk zamontuje 1 tys. 700 opraw oświetleniowych LED. Inwestycja ma się zwrócić z oszczędności na rachunkach
- sobota, 27 września 2025 10:28
Gmina Czersk
Zderzenie dwóch pojazdów na berlince w gminie Czersk. Były utrudnienia w ruchu koło Gutowca (AKTUALIZACJA)
- piątek, 26 września 2025 10:39
Gmina Czersk
Na dworcu w Czersku odbędzie się dziś (26.09) otwarcie wystawy zdjęć z projektu karmiących mam
- 7
- sobota, 20 września 2025 23:13
Gmina Czersk
Tragiczny w skutkach wypadek w gminie Czersk. Samochód uderzył w drzewo przy tzw. koziej szosie. Nie żyje 39-letni pasażer (FOTO, AKTUALIZACJA)
- piątek, 19 września 2025 11:17
Gmina Czersk
Jutro (20.09.) OSP w Łęgu obchodzi jubileusz 120-lecia. Będzie uroczysty apel i odznaczenia dla druhów
- niedziela, 14 września 2025 11:22
Sport ◆ Gmina Czersk
Handball Czersk był o krok od pierwszego zwycięstwa w I lidze. Przegrał w Kwidzynie jedną bramką
- niedziela, 14 września 2025 8:16
Gmina Czersk
Dziś (14.09) odbędzie się otwarcie nowego placu zabaw w Czersku. Powstał na Osiedlu Starogardzkim
- sobota, 13 września 2025 8:09
Gmina Czersk
Zostały ostatnie dni na zgłaszanie inicjatyw w aktualnej edycji Czerskiego Budżetu Obywatelskiego
- piątek, 12 września 2025 8:18
Gmina Czersk
Rozpoczął się kolejny etap modernizacji centrum Czerska. Utrudnienia na ulicach Królowej Jadwigi i Rynkowej
- środa, 10 września 2025 21:14
Gmina Czersk
Wypadek w Czersku. Dwie nastolatki przewróciły się jadąc wspólnie na hulajnodze elektrycznej
- wtorek, 9 września 2025 13:06
Gmina Czersk
Policjanci zatrzymali czerszczanina, który dokonał serii włamań i kradzieży. Mężczyzna wpadł na kradzionym rowerze
- 40
- sobota, 6 września 2025 21:24
Sport ◆ Gmina Czersk
Handball Czersk płaci frycowe. Porażka z Samborem Tczew w debiucie w I lidze. "Nie ma co załamywać rąk" (FOTO)
- piątek, 29 sierpnia 2025 7:21
Gmina Czersk
"Zakres prac jest mały, a końca nie widać". Radny dopytuje o przebudowę ulicy Tucholskiej w Czersku
- czwartek, 28 sierpnia 2025 10:40
Gmina Czersk
Uszkodził drzwi wejściowe i okradł sklep w Czersku. Przyśniło mu się, że ma zgłosić się na policję
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Sport:
11:45Chojnicki Klub Żeglarski drużynowym wicemistrzem Polski klasy Optimist. Minimalna porażka w finale (FOTO)
9:55Chojnicka Liga Halowa jednak dojdzie do skutku. Za jej organizację wzięła się grupa kierowników drużyn
7:45Na co dzień jest uczniem Zespołu Szkół Agrobiznesu w Człuchowie. Nikodem Betański z Debrzna wygrał Puchar Polski w Kickboxingu
11:23Patryk Olejnik z Chojniczanki znów zagrał w reprezentacji Polski do lat 20. Biało-czerwoni wygrali 4:1 ze Szwajcarią
9:57Dwa dni rywalizacji w dziewięciu konkurencjach. Za nami turniej wieloboistów w Chojnicach (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
8:40Grupie radnych niesłusznie został przypisany projekt uchwały burmistrza. Grażyna Misztal staje w obronie "Piątki dla Człuchowa"
8:18Atrakcje dla całych rodzin podczas jutrzejszej (17.09.) Nocy Bibliotek w Człuchowie. W programie koncert, film, warsztaty i eksperymenty
6:59Skwer przy ul. Strzeleckiej i plac zabaw przy promenadzie w Więcborku są już gotowe (FOTO)
6:58Mieszkańcy Czarnoszyc, w gminie Człuchów, chcą poprawy bezpieczeństwa na drodze powiatowej. "Nie ma gdzie uciec"
17:44Jest wyrok w sprawie wypadku w Szymbarku. Zginęła w nim 19-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego
15:18Mundurowi z Wojsk Radiotechnicznych świętują w Chojnicach 75-lecie istnienia tego rodzaju sił powietrznych (FOTO)
13:29Ryszard Szybajło nie dostanie podwyżki. Burmistrz Człuchowa sam wnioskował o zdjęcie uchwały z porządku obrad Rady Miejskiej
11:47Mają za sobą występ w Osace. Tancerki z Paradise Karsin zatańczyły na Expo do dźwięków Chopina
10:51W ciągu kilku lat konieczna będzie budowa nowych mostów w Nowej Brdzie, w gminie Przechlewo (FOTO)
9:46Postanowienie konserwatora zabytków zablokuje budowę parkingu przy starym szpitalu? Tak sugeruje chojnicka opozycja