Jechała za szybko i natknęła się na patrol tucholskiej drogówki - 25-latka ukarana za dwukrotne przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło wczoraj (8.01) w gminie Śliwice.
- Kobieta w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h jechała 108 km/h. Kierująca volkswagenem przekroczyła prędkość w miejscowości Lipowa. Funkcjonariusze zatrzymali 25-latce prawo jazdy i ukarali ją mandatem w kwocie 1500 zł, a do jej konta dopisali 13 pkt karnych.
Mówi Weekend FM oficer prasowy policji w Tucholi Łukasz Tomaszewski.













