
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoPrzebudowa potrwa kilka miesięcy.
Kierowcy od dzisiaj (08.01) muszą liczyć się z utrudnieniami w centrum Miastka. Drogowcy wprowadzili zmiany w organizacji ruchu na ulicy Królowej Jadwigi. Najważniejsza z nich to zamknięcie mostu nad rzeką Studnicą w ciągu tej ulicy.
Rozpoczynamy przebudowę drogi gminnej, ulicy Królowej Jadwigi w Miastku z przebudową mostu. Będzie to na pewno generowało pewne utrudnienia dla mieszkańców. Niestety, nie będzie przejazdu przez most. W związku z tym od dnia dzisiejszego mamy też nową organizację ruchu. Ruch na ulicy generała Wybickiego z wjazdem od drogi krajowej 21 będzie dwukierunkowy. Z drugiej strony, od ulicy Królowej Jadwigi, również będzie ruch dwukierunkowy.
Jerzy Wójtowicz
Mówi Weekend FM burmistrz Jerzy Wójtowicz.
Przebudowa potrwa kilka miesięcy. Planowo ma się zakończyć do czerwca tego roku. Cała inwestycja jest będzie kosztować 3 mln 200 tys. zł.
Słuchaj w: