Kierowca fiata trafił do szpitala po wczorajszym (02.01) wypadku na drodze wojewódzkiej 235 w Dziemianach. Przed godz. 23.00 zderzyły się tu dwa auta osobowe. Kościerska policja ma już wstępne ustalenia w sprawie wypadku.
Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 22-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, jadąc volkswagenem passatem, jadąc w kierunku Kościerzyny, z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Następnie zderzył się czołowo z fiatem sieną, którym kierował 19-latek, mieszkaniec powiatu chojnickiego. W wyniku tego zdarzenia kierujący fiatem trafił do szpitala. Funkcjonariusze zbadali trzeźwość kierujących. Kierujący byli trzeźwi. Dodatkowo 22-latkowi zatrzymano prawo jazdy.
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Kościerzynie Piotr Kwidziński.
Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady i wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
















