Pijany 21-latek wjechał autem w słup oświetleniowy. Do zdarzenia doszło w Kościerzynie na ulicy Skłodowskiej.
- Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol - mówi Weekend FM rzecznik KPP w Kościerzynie asp. szt. Piotr Kwidziński:
- Mundurowi na miejscu zastali 21-latka, mieszkańca naszego powiatu, od którego była wyczuwalna silna woń alkoholu. Przebadali tego mężczyznę na zawartość alkoholu, okazało się, że miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Tutaj policjanci tego mężczyznę zatrzymali.
Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy kat. B. Nietrzeźwemu 21-latkowi grozi do 3 lat więzienia.
Z kolei wczoraj (1.01.) rano na krajowej 20-tce w miejscowości Korne w ręce policji wpadł kierowca audi.
36-latek miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.














