Kolejna charytatywna akcja stowarzyszenia "Charzy..." za nami. Po raz 15. mieszkańców gminy Chojnice odwiedzili Dobrzy Mikołaje z paczkami na święta. Przygotowali je - jak zawsze zresztą - członkowie, przyjaciele i sympatycy "Charzy…".
Prezenty trafiły do Pawłowa, Lipienic, Racławek, Moszczenicy, Doręgowic, Ciechocina, Krojant, Klosnowa, Nowej Cerkwi, Starego Młyna, Funki, Chojniczek i oczywiście Charzyków.
Te paczki rozwoziliśmy dla osób samotnych, starszych. Kontakt do tych ludzi dostawaliśmy od sołtysów, od radnych gminy Chojnice i wiedzieliśmy, że są to osoby, które są w takiej większej potrzebie, samotne - także bardzo się cieszyły. Oczywiście i my dziękujemy wszystkim, którzy te paczki robili, bo naprawdę to był ogromny wysiłek. Mnóstwo miejsce, które odwiedzili nasi Mikołaje.
Mówi Weekend FM prezes stowarzyszenia "Charzy..." Bożena Stępień.














