
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoByła odpowiedzialna za przekształcenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czersku w Centrum Usług Społecznych.
Szefowa Centrum Usług Społecznych w Czersku oficjalnie kończy pracę w gminie Czersk. Dzisiaj (31.12) jej ostatni dzień w pracy. Annę Bielawską-Jutrzenkę pożegnali wczoraj (30.12.) były burmistrz, a obecnie przewodniczący Rady Miejskiej Przemysław Biesek-Talewski oraz radna Bogumiła Ropińska.
Anna Bielawska-Jutrzenka była odpowiedzialna za przekształcenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czersku w Centrum Usług Społecznych.
Sześć lat bardzo szybko minęło, ale też bardzo wiele się w tym czasie wydarzyło i tak patrząc na taką historię ogólnoświatową wręcz, ale też w samej gminie Czersk, bo już po niespełna dwóch latach Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przekształcił się w Centrum Usług Społecznych. I te wszystkie wyzwania, które stanęły przed panią Anią, jako dyrektorką najpierw MGOPS-u, a potem CUS-u, to były wyzwania, których pewnie się na początku nie spodziewała, ale z wszystkiego doskonale się wywiązywała
Przemysław Biesek-Talewski
Mówił Przemysław Biesek-Talewski.
Podczas spotkania podkreślono, że gmina Czersk stała się prekursorem w tworzeniu Centrum Usług Społecznych w województwie pomorskim.
Gdziekolwiek się nie pojawiamy w Polsce, faktycznie nie ma takiej osoby, albo nie ma takiego polityka społecznego, to już mogę powiedzieć z całą świadomością, który nie słyszałby o CUS-ie w Czersku. Dlatego ja bardzo się cieszę, dziękuję również za te sześć lat. To była ogromna wspaniała przygoda. Ja nie mówię do widzenia do zobaczenia, no jestem pewna, że będziemy dalej razem współpracować.
Anna Bielawska-Jutrzenka
Dziękowała Anna Bielawska-Jutrzenka.
W ciągu najbliższych kilku dni była szefowa CUS ma potwierdzić, gdzie będzie kontynuować karierę zawodową.
Słuchaj w: