Liczył na szybki zysk na giełdzie, stracił blisko 150 tys. zł. 46-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego padł ofiarą oszustów. Jak poinformował policję, oszuści przesłali mu za pośrednictwem jednego z portali, ofertę szybkiego zysku.
Do 46-latka zadzwoniła osoba, która zaoferowała szybki zysk pieniędzy. Oszust zdobył zaufanie poszkodowanego, ten podał mu dane do logowania się na swoje konto. W ostateczności ten mężczyzna stracił 150 tys. zł.
Mówi Weekend FM rzecznik KPP w Kościerzynie asp. szt. Piotr Kwidziński.
Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o szczególną ostrożność podczas internetowych transakcji. Szczególną czujność powinny budzić oferty szybkiego zysku w krótkim czasie.














