Ciało mężczyzny znaleziono w sobotę (14.12.) w okolicach Wieprznicy, w gminie Kościerzyna. Policję powiadomiła osoba spacerująca po lesie. Funkcjonariusze wstępnie wykluczyli, aby do śmierci 57-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego przyczyniły się osoby trzecie. Mówi Weekend FM rzecznik KPP w Kościerzynie asp. szt. Piotr Kwidziński:
Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia. Też sporządzono odpowiednią dokumentację, technik wykonał zdjęcia, również zabezpieczył ślady. Wstępnie wykluczono działania osób trzecich. Wszystkie czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało skierowane do prosektorium, celem wykonania sekcji zwłok.
Jak nieoficjalnie dowiedziało się radio Weekend FM, to 57-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, który zaginął w listopadzie.














