Władze powiatu sępoleńskiego wraz z gminą Więcbork zapraszają dziś (14.12) na powiatową wystawę stołów wigilijnych.
Takie wystawy to już wieloletnia tradycja w powiecie sępoleńskim, a odbywają się zarówno przed Bożym Narodzeniem, jak i świętami Wielkiej Nocy.
W ich trakcie swoje kulinarne umiejętności i świąteczne pomysły prezentują Koła Gospodyń Wiejskich ze wszystkich czterech gmin powiatu sępoleńskiego. Gospodarzem tegorocznej wystawy jest właśnie Więcbork.
Wystawa rozpocznie się o 10:30 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1.














