Kierowca i pasażerka hyundaia ucierpieli w porannym wypadku na drodze krajowe 21 w gminie Trzebielino. Około godz. 7:00 w okolicach Bożanki hyundai najechał na tył maszyny leśnej typu harvester. Na miejscu trwa akcja służb.
Wstępne ustalenia drogówki wskazują, że 73-letni kierowca osobowego hyundaia najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył maszyny leśnej typu harvester, a następnie siłą uderzenia wjechał do rowu. Mężczyzna oraz jego 66-letnia pasażerka trafili do szpitala. Kierowcy z obu pojazdów byli trzeźwi. Na miejscu policjanci zabezpieczają ślady, ustalają świadków i gromadzą materiał dowodowy, aby wyjaśnić dokładne okoliczności tego wypadku.
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Bytowie Dawid Łaszcz
Droga w miejscu zdarzenia przez jakiś czas była całkowicie zablokowana. Obecnie (godz. 9:55) obowiązuje ruch wahadłowy.
----------------------------------------------
AKTUALIZACJA godz. 11:10
Droga krajowa nr 21 w miejscu zdarzenie jest już przejezdna.


















