Nie będzie podwyżki podatków i opłat lokalnych w gminie Więcbork. Tutejsza Rada Miejska utrzymała stawki na przyszły rok na dotychczasowym poziomie. Z taką propozycją do radnych zwrócił się burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski, a ci na ostatniej sesji poparli ten wniosek.
Mamy świadomość tego, że sytuacja gospodarcza zarówno przedsiębiorstw, jak również tych gospodarstw w domowych jest trudna. Dlatego podjąłem decyzję żeby zaproponować utrzymanie obecnych stawem z roku 2024 na rok 2025. Nie podnosić podatków i w ten sposób pomóc zarówno przedsiębiorcom, jak również naszym mieszkańcom.
Mówi Weekend FM burmistrz Kuszewski. Radni przyjęli stosowne uchwały jednogłośnie.














