
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoWszystko, by wesprzeć dwójkę walczących z chorobą nastolatków: Oliwkę Stankę oraz Olka Cybulskiego
Charytatywna niedziela (8.12) w Ogorzelinach - w tutejszym Wiejskim Domu Kultury odbędzie się świąteczne wydarzenie z muzyką i kiermaszem. Wszystko, by wesprzeć dwójkę walczących z chorobą nastolatków: Oliwkę Stankę oraz Olka Cybulskiego.
W świątecznym repertuarze na scenie zaprezentują się Grzegorz Niemczyk, Sylwia Mazur i Karolina Lewińska, ale to nie wszystkie atrakcje.
W trakcie koncertu odbędzie się kiermasz przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Angowic "Kasztanki" i sołectwa Nowy Dwór – Cołdanki "Magnolie". Będzie można na nich zakupić m.in. ręcznie wykonane ozdoby choinkowe i stroiki świąteczne. Panie będą też częstowały gości gorącą zupą i kawą. Oczywiście z domowym ciastem. Na kiermaszu pojawią się także książki przekazane przez czytelników charzykowskiej biblioteki.
Dorota Chmara
Mówi Weekend FM Dorota Chmara z Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach.
Najmłodsi będą mogli samodzielnie wykonać bombkę i świąteczny stroik oraz przeżyć wizytę św. Mikołaja.
Początek niedzielnego spotkania w Ogorzelinach o godz. 14.00.
Słuchaj w:

Artykuł sponsorowany

