Szefowa Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Żalnie i Gostycynie w powiecie tucholskim wyróżniona "Stalowym Aniołem" za działalność na rzecz mieszkańców. Agata Fröhlke kieruje wspomnianymi placówkami od 4 lat, a nagrodę odebrała w toruńskim Teatrze Muzycznym z rąk marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego.
- Jest mi bardzo miło, ale to nagroda zbiorowa - mówi Weekend FM Agata Fröhlke.
Jest to też nie tylko mój sukces, ale zasługa wielu osób, z którymi na co dzień mam przyjemność współpracować. Są to też dzieci z naszych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, bo angażują się bardzo chętnie zawsze we wszystko co proponuję. Tak samo kadry tych placówek i wiele innych osób, z którymi współpracuję i fundacje, stowarzyszenia różnego rodzaju.
Do nagrody zgłosił panią dyrektor starosta tucholski Andrzej Urbański.













