Przy Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim uruchomiono zewnętrzną windę

Koszt inwestycji to 715 tys. zł.

Przy Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim uruchomiono zewnętrzną windę
fot. Maciej Bór

Jej budowa trwała przez ostatnie kilka miesięcy, ale już się zakończyła i działa. Przy Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim uruchomiono zewnętrzną windę. Bezpośrednio z parkingu można się nią dostać na wszystkie kondygnacje budynku, czyli do Urzędu Miejskiego, starostwa i Powiatowego Urzędu Pracy. Oczywiście tylko w dni powszednie i w godzinach ich pracy.

Tak, winda już działa, już możemy nią jeździć. Jest oczywiście przeznaczona dla osób z niepełnosprawnością głównie, ale użytkownicy tego budynku jak najbardziej mogą z niej też korzystać. Budowa trwała siedem miesięcy. Koszt inwestycji to 715 tys. zł.

Anna Sotkiewicz-Tumanik

Mówi Weekend FM Anna Sotkiewicz-Tumanik z Urzędu Miejskiego w Sępólnie. Dofinansowanie tej inwestycji wyniosło 550 tysięcy złotych.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno