Gmina Chojnice przypomina beneficjentom projektu z laptopami: trzeba złożyć oświadczenie, że się go nadal używa

Powinno się to zrobić do końca listopada.

Gmina Chojnice przypomina beneficjentom projektu z laptopami trzeba złożyć oświadczenie, że się go nadal używa
Urząd Gminy w Chojnicach fot. ppm

Nie zostało dużo czasu - beneficjenci programu "Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym", którzy otrzymali laptopy, muszą teraz złożyć specjalne oświadczenie. Chodzi o formalność, czyli potwierdzenie, że nadal się tego laptopa używa.

- Problem w tym, że powinno się to zrobić do końca listopada - mówi Weekend FM zastępca wójta gminy Chojnice Janusz Szczepański.

- Pewnie część naszych mieszkańców albo nie doczytała, albo już nie pamięta o tym, że mają taki obowiązek, a mają obowiązek złożyć stosowne oświadczenie, że "nadal używam tego laptopa". Można takie oświadczenie zgłosić tu osobiście w biurze podawczym, można zadzwonić. Te informacje są na naszej stronie internetowej.

Janusz Szczepański

Jak ustaliliśmy, uczestnicy projektu są zobowiązani do zachowania jego efektów - posiadania i użytkowania sprzętu - przez okres 2 lat od jego zakończenia.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno