Kolizja 6 samochodów na drodze wojewódzkiej 241 między Sępólnem a Więcborkiem. Zakończyły się utrudnienia (AKTUALIZACJA)

Nikomu nic się nie stało.

Kolizja 6 samochodów na drodze wojewódzkiej 241 między Sępólnem a Więcborkiem. Zakończyły się utrudnienia AKTUALIZACJA
fot. KP PSP Sępólno Krajeńskie

Wszystko wskazuje na to, że to trudne, zimowe warunki atmosferyczne były przyczyna kolizji 6 samochodów, do której doszło dziś (21.11) nad ranem na drodze wojewódzkiej 241 między Sępólnem a Więcborkiem.

Ze wstępnych ustaleń służb z miejsca zdarzenia wynika, że doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, na które najechały kolejne, w tym ciężarówka. W sumie samochodami podróżowało 9 osób, nikomu nic się nie stało.

Utrudnienia w miejscu zdarzenia już się zakończyły.

Kolizja 6 samochodów na drodze wojewódzkiej 241 między Sępólnem a Więcborkiem. Zakończyły się utrudnienia (AKTUALIZACJA)
fot. KP PSP Sępólno Krajeńskie
Kolizja 6 samochodów na drodze wojewódzkiej 241 między Sępólnem a Więcborkiem. Zakończyły się utrudnienia (AKTUALIZACJA)
fot. KP PSP Sępólno Krajeńskie

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno