Kierowaca samochodu ciężarowego trafił do szpitala po tym, jak został porażony prądem w miejscowości Pęperzyn w gminie Więcbork. Do zdarzenia doszło wczoraj (19.11) około godz. 18.00.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń służb, 65-latek w trakcie wykonywania prac rolnych podnosił naczepę wywrotki z samochodu ciężarowego i zahaczył o linię energetyczną średniego napięcia. Wszystko w warunkach utrudnionej widoczności poprzez panujące ciemności i padający śnieg.
Jak dowiedziało się Weekend FM, po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego mężczyzna był przytomny, ale kontakt z nim był utrudniony. Z poparzeniami nogi został przetransportowany do szpitala.



















