Człuchowianie podwójnymi mistrzami świata w wyścigach smoczych łodzi! (FOTO)

A regaty na Filipinach dopiero się rozpoczęły.

Człuchowianie podwójnymi mistrzami świata w wyścigach smoczych łodzi! FOTO
fot. nadesłane

Galeria zdjęć, fot. nadesłane

  • fot. nadesłane
  • fot. nadesłane
  • fot. nadesłane
  • fot. nadesłane
  • fot. nadesłane
  • fot. nadesłane

 W najlepszy możliwy sposób Mistrzostwa Świata w Wyścigach Smoczych Łodzi rozpoczęła reprezentacja Polski, oparta na kajakarzach Polstyru Człuchów i UKS-u Zespołu Szkół Sportowych. Nasi zawodnicy wywalczyli na Filipinach dwa złote medale na dystansie 2000 m. Byli najszybsi zarówno w kategorii Junior Open, jak i Junior Mikst.

A to dopiero początek zmagań. Na sobotę (2.11.) zaplanowane są finały na dystansie 500 m, a dzień później na 200 m. A w tych konkurencjach człuchowianie również będą brali udział.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno