
- środa, 30 października 2024 15:32
Gmina Miastko
Napastnik zadał 14 ran ciętych nożem. Nowe fakty w sprawie ataku na policjanta w gminie Miastko
Motywy ataku nie są na razie znane.
Policjant odniósł obrażenia głowy i pleców, ale jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Prokuratura ujawnia nowe fakty w sprawie ataku na policjanta w gminie Miastko. Doszło do niego wczoraj (29.10) na leśnej drodze pomiędzy Dretyniem, a miejscowością Przytocko. Policjant próbował wylegitymować mężczyznę, który następnie zaczął uciekać. Policjant podjął pościg.
W pewnym momencie funkcjonariusz policji stracił wyżej wymienionego mężczyznę z oczu, a po chwili został zaatakowany nożem. Sprawca zbiegł, a w bliskiej odległości od zdarzenia ujawniono jego plecak, w którym były dokumenty pozwalające na zidentyfikowane sprawcy. Pokrzywdzony funkcjonariusz policji został odtransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Słupsku, gdzie została mu udzielona pomoc medyczna i gdzie nadal przebywa i jest hospitalizowany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pokrzywdzony odniósł obrażenia w postaci 14 ran ciętych, w tym 7 na głowie i 7 na plecach.
Natalia Gawrych
Mówi Weekend FM zastępca Prokuratora Rejonowego w Miastku Natalia Gawrych.
Życiu mundurowego na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. W związku z atakiem po obławie zatrzymano 27-letniego mieszkańca powiatu koszalińskiego. Na jutro (31.10) zaplanowano jego przesłuchanie. Postępowanie prokuratury jest prowadzone w kierunku usiłowania zabójstwa.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- czwartek, 11 września 2025 12:42
Gmina Miastko
Dwa zdarzenia drogowe na krajowej dwudziestce w gminie Miastko. Wstępną przyczyną zbyt szybka jazda
- sobota, 6 września 2025 9:48
Gmina Miastko
Dziś (6.09) odbędą się dożynki gminy Miastko. Święto plonów odbędzie się nad jeziorem w Wołczy Małej
- 30
- niedziela, 31 sierpnia 2025 12:05
Gmina Miastko
Weekend w Miastku. Dzisiaj (31.08) Pomorski Festiwal Łap Kulturę w ramach tegorocznych Dni Miastka (FOTO, ROZMOWA)
- 29
- sobota, 30 sierpnia 2025 10:22
Gmina Miastko
W Miastku trwa Puchar Polski Nordic Walking. Na trasie pojawiło się ponad 300 zawodników (FOTO, ROZMOWA)
- sobota, 30 sierpnia 2025 8:48
Gmina Miastko
W niedzielę (31.08) Festiwal Łap Kulturę w ramach tegorocznych Dni Miastka. Będzie kulturalnie i kulinarnie
- piątek, 29 sierpnia 2025 13:49
Gmina Miastko
Profesor Cezary Obracht-Prondzyński będzie prowadził wykłady w strefie słowa podczas Dni Miastka (ROZMOWA)
- piątek, 29 sierpnia 2025 10:07
Gmina Miastko
W ten weekend (30-31.08) Dni Miastka. Święto gminy jest połączone z rajdem nordic walking oraz festiwalem Łap Kulturę (ROZMOWA)
- czwartek, 28 sierpnia 2025 7:36
Gmina Miastko
W sobotę (30.08) Miastko po raz pierwszy będzie gospodarzem Pucharu Polski Nordic Walking
- wtorek, 26 sierpnia 2025 7:09
Gmina Miastko
Zakończyła się przebudowa ulicy Królowej Jadwigi w Miastku. Jest nowy most nad Studnicą
- wtorek, 5 sierpnia 2025 12:14
Gmina Miastko
Ulice Królowej Jadwigi i Jeziorna w Miastku mają być przejezdne na początku września
- poniedziałek, 4 sierpnia 2025 6:59
Gmina Miastko
W Miastku powstanie pierwszy żłobek samorządowy. Placówka rozpocznie działalność w przyszłym roku
- piątek, 18 lipca 2025 7:25
Gmina Miastko
Kolejna w krótkim czasie zmiana prezesa szpitala w Miastku. Tym razem lecznicą pokieruje była prokurent spółki Alicja Łyżwińska
- poniedziałek, 9 czerwca 2025 7:13
Gmina Miastko
Czy zadłużenie gminy Miastko jest niebezpiecznie wysokie? Radni zgodzili się zaciągnąć kolejny kredyt
- piątek, 6 czerwca 2025 16:03
Gmina Miastko
Kolizja w Miłocicach w gminie Miastko. Autobus zjechał z drogi i uderzył w płot świetlicy wiejskiej
- czwartek, 5 czerwca 2025 8:27
Gmina Miastko
W szpitalu w Miastku ponownie otwarto zmodernizowany oddział wewnętrzny. "Interna działa pełną parą"
- środa, 21 maja 2025 10:26
Gmina Miastko
Jest nowy prezes szpitala w Miastku. Zmiana szefa spółki nastąpiła po sześciu miesiącach
- wtorek, 20 maja 2025 9:57
Gmina Miastko
Z zaskoczenia seksualnie zaatakował 12-latkę. Jest areszt dla 68-latka z Miastka
- poniedziałek, 5 maja 2025 14:41
Gmina Miastko
Prezes szpitala w Miastku zrezygnowała z funkcji. Kierowała nim zaledwie pół roku
- poniedziałek, 5 maja 2025 9:54
Gmina Miastko
Ruch wahadłowy na drodze krajowej numer 21 w Dretyniu. Przewróciła się ciężarówka z drewnem (AKTUALIZACJA)
- wtorek, 29 kwietnia 2025 8:50
Gmina Miastko
Wypadek na parkingu w Miastku. Nie żyje kobieta potrącona przez cofające auto dostawcze
- piątek, 25 kwietnia 2025 14:13
Gmina Miastko
Zwłoki w lesie w gminie Miastko. Najprawdopodobniej to zaginiona w marcu 84-latka
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
13:41Damian Nowak komentuje zwolnienie go z funkcji trenera Chojniczanki. "Wewnętrznie czuję, to jest moja porażka"
13:24Kewin Gruchała kontra Albert Sosnowski. To walka wieczoru podczas październikowej gali Chojnicki Boxing Show
23:12"Tutaj nie ma czasu". Damian Nowak zdymisjonowany. Trener Chojniczanki zwolniony zaraz po porażce 1:4 z Sokołem Kleczew
20:18Chojniczanka przegrała z Sokołem Kleczew 1:4, a trener Damian Nowak zapłacił za to posadą (AKTUALIZACJA, RELACJA, FOTO)
9:48Jak nie teraz, to kiedy? Chojniczanka poszuka przełamania w domowym meczu z Sokołem Kleczew
Ostatnio dodane artykuły:
13:39Jak doszło do śmiertelnego porażenia prądem w Uniechowie, w gminie Debrzno?
13:13Jubileusz 80-lecia będzie świętować w sobotę (20.09.) Hufiec ZHP im. Zawiszy Czarnego w Bytowie
13:12Młodzieżowi radni z regionu spotkali się w Chojnicach. Tematem dyskusji był nowy przedmiot – edukacja obywatelska
13:11W Człuchowie zniesiono opłatę za posiadanie psa. Nie trzeba już będzie płacić 40 zł rocznie
13:03Jest pomysł zakazu wjazdu hulajnóg elektrycznych do ścisłego centrum Chojnic
11:22Łukasz Przybylski traci stanowisko wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Kościerskiego
9:44Lokalna Grupa Działania "Sandry Brdy" ma unijne pieniądze na nowe konkursy. Chodzi o 20 mln zł (ROZMOWA)
8:43Nocny pożar budynku gospodarczego ze zwierzętami w gminie Sośno. Części inwentarza nie udało się uratować
7:51Nowe sołectwo w gminie Tuchola ma już swoje władze. Na czele kobieta. "Była zgłoszona jedna kandydatura"
7:32W Lubaniu, w pow. kościerskim odbędzie się w ten weekend Kaszubska Jesień Rolnicza