Budynek po komisariacie policji w Konarzynach już wyburzony. Na jego fundamentach powstanie inny, większy obiekt, który pomieści m.in. żłobek dla 15 dzieci, a także kilka innych podmiotów.
- Ma tutaj powstać żłobek, ma przenieść się GOPS, spółka wodno-kanalizacyjna i w miarę potrzeb jeszcze jeden podmiot. Inwestycja będzie trwała do końca listopada przyszłego roku, więc mamy trochę czasu. Mam nadzieję, że do końca tego roku zgodnie z tym, o czym rozmawialiśmy z wykonawcą, będzie stan surowy otwarty.
Mówi Weekend FM wójt gminy Konarzyny Jacek Warsiński.
Koszt inwestycji to niespełna 5,5 mln zł. Zadanie zostało w 85 proc. dofinansowane z Polskiego Ładu.






















