Wypadek na DK 25 w okolicy obwodnicy Brzezia w gm. Rzeczenica. Dwie osoby są poszkodowane (AKTUALIZACJA, FOTO)

Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana.

Wypadek na DK 25 w okolicy obwodnicy Brzezia w gm. Rzeczenica. Dwie osoby są poszkodowane AKTUALIZACJA, FOTO
fot. KPP w Człuchowie

Galeria zdjęć, fot. KPP w Człuchowie

  • fot. KPP w Człuchowie
  • fot. KPP w Człuchowie
  • fot. KPP w Człuchowie
  • fot. KPP w Człuchowie
  • fot. KPP w Człuchowie

Dwie osoby są poszkodowane na skutek wypadku przy obwodnicy Brzezia w gminie Rzeczenica. Jak informuje Weekend FM człuchowska policja, kierujący samochodem marki volvo 63-letni mieszkaniec Warszawy jadąc w kierunku Białego Boru zjechał na przeciwległy pas i uderzył w jadącego w przeciwnym kierunku forda. Samochodem kierowała 63 letnia mieszkanka Bydgoszczy. Poszkodowane w wypadku zostały kierująca oraz pasażerka forda. Obie przewieziono do szpitala.

Droga w miejscu zdarzenia cały czas jest nieprzejezdna. Na miejscu pracują służby.

 

------------------------------------

AKTUALIZACJA godz. 18:35

 

Droga wojewódzka nr 25 w miejscu wypadku jest już przejezdna.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno