Mieszkańcy sołectwa Bożanka, w gminie Trzebielino, doczekają się świetlicy wiejskiej. To jedyna jednostka gminie, która nie miała miejsca spotkań. Wykonawcy przekazano już plac budowy.
Wartość tej inwestycji blisko 2 mln 300 tys. zł. Termin realizacji 13 miesięcy od daty przekazania placu budowy, czyli od 16 września. Czyli 16 października przyszłego roku w sołectwie Bożanka już powinna działać świetlica wiejska. Wieloletnia historia, jak pamiętam z zebrań w Bożance, to niektórzy ludzie datują nawet wnioski o tą świetlicę na ponad 20 lat.
Mówi wójt gminy Trzebielino Daniel Chwarzyński.
Dodatkowo przy świetlicy postanie plac zabaw dla dzieci oraz boisko do gry w piłkę nożną.














