
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoInwestycja kosztowała nieco ponad 10,5 miliona złotych.
Osiem odcinków dróg, zarówno w mieście, jak i na terenach wiejskich, jest już gotowe. Zakład Transportu i Usług w Sępólnie Krajeńskim zakończył tę inwestycję i oddał drogi do użytku. Chodzi o ulice reja, Prusa, Bajkową, Radosną i Więcborską w samym mieście oraz o drogi w miejscowościach Dziechowo, Trzciany i Sikorz.
- Zgłosiliśmy do zamawiającego, czyli do gminy Sępólno Krajeńskie o zakończenie robót na wszystkich odcinkach. Wszystkie zostały zakończone, jesteśmy po odbiorach wszystkich prac, wszystko jest wykonane prawidłowo.
Grzegorz Gliński
Potwierdza Weekend FM prezes Zakładu Transportu i Usług w Sępólnie Grzegorz Gliński.
Inwestycja kosztowała nieco ponad 10,5 miliona złotych.
Słuchaj w: